Nazwa forum

Opis forum


#16 2014-07-25 18:50:55

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

A, to ten pan z garażu, który niedawno posiadł wiedzę teoretyczną z zakresu prawa i próbował nią świecić w sposób, delikatnie mówiąc, nietaktowny. Młody człowieku, prawników teraz od nas... ,więc nie próbuj ukazywać swojego zawodu jako zbawiennego. Jak masz tak dużą wiedzę i energię, to zgłoś się do Zarządu, może ta wiedza się do czegoś przyda w "skromniejszy" sposób, niż podsuwanie córce pana Prezesa (jeśli się nie mylę, to ta ruda pani to jego córka!?) pomysłów na dalsze męczenie mieszkańców wspólnoty swoim zarządzaniem.

Offline

 

#17 2014-07-25 20:57:02

 dachowiec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

Hmm, może ja nie doczytałem czegoś, a czytałem 2 razy, ale milan nie napisał nic złego i nietaktownego w swoim poście (wręcz przeciwnie, zwyczajnie zwrócił uwagę na nieścisłość). Nie rozumiem tej "napaści" na naszego sąsiada.

Offline

 

#18 2014-07-26 02:17:18

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

dachowiec napisał:

Hmm, może ja nie doczytałem czegoś, a czytałem 2 razy, ale milan nie napisał nic złego i nietaktownego w swoim poście (wręcz przeciwnie, zwyczajnie zwrócił uwagę na nieścisłość). Nie rozumiem tej "napaści" na naszego sąsiada.

Podzielam uwage sasiada - uzytkownik milan rowniez tylko zwrocil uwage a tu na niego wiadro pomyj wylewa sie:(

Ale tutaj pewnie chodzi o to, ze zamiast zwracac sie bezposrednio do zarzadu z pewnymi sprawami to milan pisze tutaj na forum (kiedy posiada jakas wiedze na pewny temat sprzeczna czy nie). Fakt kazdy by chcial wiedziec co sie robi/mowi do kogo ale zarzad dziala dla dobra ogolu bo tez tu mieszka a niektorzy mysla ze dla swego interesu.

Dlatego milan - jesli masz jakies info/propozycje/sugestie zwracaj sie bezposrednio a kazdy bedzie Ci wdzieczny za Twoj wklad i zaangazowanie:)

Offline

 

#19 2014-07-28 09:04:57

 dachowiec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

Marta napisał:

Dlatego milan - jesli masz jakies info/propozycje/sugestie zwracaj sie bezposrednio a kazdy bedzie Ci wdzieczny za Twoj wklad i zaangazowanie:)

Marta, z tą częścią wpisu nie do końca się zgadzam. Idąc tym tropem, każdy kto ma sugestie powinien się zwracać do zarządu, ergo forum jest niepotrzebne. A moim zdaniem jest potrzebne. Nie tylko jako miejsce do zasięgnięcia informacji, ale także do dyskusji (mniej lub bardziej konstruktywnej).

Offline

 

#20 2014-07-28 10:01:56

Speed

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

dachowiec napisał:

Hmm, może ja nie doczytałem czegoś, a czytałem 2 razy, ale milan nie napisał nic złego i nietaktownego w swoim poście (wręcz przeciwnie, zwyczajnie zwrócił uwagę na nieścisłość). Nie rozumiem tej "napaści" na naszego sąsiada.

Nasz Pan prawnik dał popis na  naszym spotkaniu w garażu, przy odwoływaniu zarządcy (ci co byli to wiedzą o co chodzi), a potem ogłosił na forum jak utrudnić nam życie i jakie możliwości ma RTBS (post został wywalony przez administratora). Zastanawiam się czy rzeczony pan  nie pracuje czasem dla RTBS-u.
Tak jak tu było napisane wcześniej jeżeli jest taki zaj...sty to przyda się w zarządzie. Może ktoś z zarządu ma już dość "przychylności" mieszkańców?????

Offline

 

#21 2014-07-28 23:59:05

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

dachowiec napisał:

Marta napisał:

Dlatego milan - jesli masz jakies info/propozycje/sugestie zwracaj sie bezposrednio a kazdy bedzie Ci wdzieczny za Twoj wklad i zaangazowanie:)

Marta, z tą częścią wpisu nie do końca się zgadzam. Idąc tym tropem, każdy kto ma sugestie powinien się zwracać do zarządu, ergo forum jest niepotrzebne. A moim zdaniem jest potrzebne. Nie tylko jako miejsce do zasięgnięcia informacji, ale także do dyskusji (mniej lub bardziej konstruktywnej).

Nie mialam na mysli kazdego tylko konkretna osobe - tutaj milan'a ktory posiada wiedze, byc moze pojecie w pewnych sprawach i predzej piszac do zarzadu sluzylby rada niz szkodzil (w tej opisanej powyzej sytuacji troszke nam by szkodzil piszac na forum - chodzi o usuniety post przez administratora - ja ten post czytalam).
Zatem nie twierdze ze mamy nie pisywac tu. Wyrazilam swoje zdanie na temat jednej osoby, bo nie raz nie dwa na tym forum ktos ostro na kogos gada a pozniej glupio nawet dzien dobry powiedziec.
P.s. Nie znam milan'a poza wymieniona sytuacja w garazu.

Offline

 

#22 2014-07-29 20:54:42

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

1. Czy nowy Zarządca już zarządza? (bo mam sprawę)

2. Czy płatność na sierpień idzie normalnie, czy mam czekać na nowe konto/nowe wyliczenia?

Offline

 

#23 2014-07-31 10:13:43

Speed

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

AdministratorMoniuszki napisał:

1. Czy nowy Zarządca już zarządza? (bo mam sprawę)

2. Czy płatność na sierpień idzie normalnie, czy mam czekać na nowe konto/nowe wyliczenia?

1. Z tego co się orientuję to nowy zarządca jest od 1.08 ale jego "namiary" wiszą w gablotach.
2. Płatności trzeba zrobić normalnie bo konta są wspólnoty a nie zarządcy nowego czy starego. Po wyliczeniu ogrzewania będą korygowane.

Offline

 

#24 2014-07-31 22:36:38

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: Nowy Zarządca

Widzę, że ogrzewanie jest już rozliczone na naszych kontach internetowych w rtbs.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlinggame.pun.pl www.slaskiots.pun.pl www.grupa2wspia.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.mechatronika102mcm.pun.pl