Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-01-13 21:31:07

Bart

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-01-13
Posty: 1
Punktów :   

Supenova FTTH od Orange

Kochani,
dziś byłem w salonie Orange i powiedziano mi ze planowane są inwestycje światłowodowe na naszej lokalizacji w sumie to wszystkie lokalizacje ekona obywatelska, Moniuszki itd... Jednak Pani powiedziała, ze nasz blok jako jedyny nie będzie objęty inwestycja, ponieważ niema zgody wspólnoty... Dlaczego? Nie chcemy mieć 600mb/s z tv za 59 zł? Dlaczego 16 i nowy blok będzie podłączony a my tego nie chcemy? Przecież nic to nas nie kosztuje a oczywiste jest to, ze taki ostrowski obniży cenę jak wejdzie tu orange z światłowodem? Nic nie tracimy a możemy zyskać???? Bardzo proszę zarząd o jakieś wyjaśnienie do końca 2018 ma być 80% zg w światłowodzie od orange a my zostaniemy bez bo projekt omija nasz budynek z racji braku zgody? Bezsens;)

Pozdro

Offline

 

#2 2016-01-19 15:40:01

Andy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 19
Punktów :   

Re: Supenova FTTH od Orange

Od nowych technologii nie uciekniemy - uważam, że powinniśmy sami wręcz zabiegać o instalację światłowodową w naszym bloku.
Zyskają na tym według mnie wszyscy mieszkańcy - ci, którzy w przyszłości zainstalują u siebie światłowód (z wiadomych względów - szybszy internet + telewizja w najlepszym standardzie), a także ci, którzy pozostaną przy koncentryku u dotychczasowego operatora (większa konkurencja wymusi niższe ceny).

Również pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wildlifepark2.pun.pl www.1asg.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.justynian.pun.pl www.p-s-r.pun.pl