Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-08-03 18:43:23

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

???

Offline

 

#2 2013-08-03 19:56:45

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Dobry temat . Wypadałoby parkować w liniach, bo jak to ktoś trafnie ujął w windzie w klatce b "bo my ze wsi jesteśmy i tam się między obornikami parkowało, a nie w liniach"

Offline

 

#3 2013-08-05 09:19:48

jack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Są też przypadki kilku osób,które "muszą" zaparkować na chodniku przy wjeździe do garażu. Proponuję wtedy przeciskać się tam np. z wózkiem dziecięcym.

Offline

 

#4 2013-08-05 16:38:45

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

jack napisał:

Są też przypadki kilku osób,które "muszą" zaparkować na chodniku przy wjeździe do garażu. Proponuję wtedy przeciskać się tam np. z wózkiem dziecięcym.

Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, ale racja, jak ktoś jedzie wózkiem, to jest problem, ale kłania tu się to, że parkują u nas ludzie z Moniuszki (stare bloki), więc my nie mamy gdzie stanąc. Proponuję postawić szlaban przy wjeżdzie (nie wiem, czy byłyby możliwości techniczno-prawne, ale niech zarządca to sprawdzi)- mieszań jest dużo, więc koszt chyba nie wyszedłby jakiś ogromny.

Ostatnio edytowany przez baskazklatkib (2013-08-05 16:39:35)

Offline

 

#5 2013-08-05 18:18:52

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Panie Filipie, niech Pan nie przesadza. Wiadomo, że szlaban nie wyeliminuje wszystkich, bo znajomemu zawsze można otworzyć, ale już cała Moniuszki nie parkowałaby tutaj. Mówi Pan, że na razie nie ma się co martwic- na razie owszem, ale nie wszystkie mieszkania są sprzedane, niedługo oddany zostanie kolejny blok, póżniej następny/następne...

ps: orientuje się ktoś, czy brama garażowa (jej naprawy) obciążają wszystkich mieszkańców?

Offline

 

#6 2013-08-05 19:31:27

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Cytuję : ....można się "nie zmieścić" z wózkiem i zniszczyć lakier. Ale to byłoby bardzo nieuprzejme....

To teraz pytam. CZy uprzejme jest parkowanie tam? jezeli oni maja to w d ze nie przejedzie sie wózkiem to rodzice powinni miec w d ich auta


Natomiast jeżeli chodzi o szlaban... w loftach obok służy on juz od ponad pół roku i nie slyszałem od znajmoych tam mieszkających o jakimkolwiek problemie

Ostatnio edytowany przez woźny (2013-08-05 19:33:53)

Offline

 

#7 2013-08-05 19:33:23

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Filipie, chodziło mi o kwestię prawną, bo skoro nie mam garażu, to dlaczego mam za nią płacić (bramę główną), a skoro już mam płacić, to chcę mieć pilota (tak, jak pani,która na zebraniu stwierdziła, że ma tylko garaż, a chce klucz do bloku ).


Woźny, uprzejme, czy nie, to według teraźniejszego oznakowania (a raczej jego brak) parkować można tu wszędzie, a uszkodzić samochod wózkiem to już większy problem

Ostatnio edytowany przez baskazklatkib (2013-08-05 19:37:47)

Offline

 

#8 2013-08-05 19:57:29

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Dlaczego za miastem i dlaczego skromnie...

Offline

 

#9 2013-08-05 20:12:44

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Ja z innej beczki: czy rtbs uważa, że nasz blok jest ich własnością i tylko oni mogą sobie wywieszać ogłoszenia?! Jak spotkam panią sprzątającą, to jej powiem coś, bo nie będę wieszać codziennie kartek z adresem tego forum!

Offline

 

#10 2013-08-05 21:06:29

mieszkaniec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Bardzo milo ze w końcu można powiedzieć co komu leży na sercu ale fajnie by też bylo by wśród nas (czasem najmądrzejszych mieszkańców nad wszystkich) pozostał w dalszym ciągu szacunek. Panowie i Panie Ty i Ty - jesteśmy sąsiadami na co dzien i w Internecie także wiec nie  zachowujmy się względem siebie jak 'z miasta' czy 'z wiochy' ale jak jadący na tym samym wózku. Mieszkamy przecież niezależnie czy z garażem czy bez, czy w 70ciu, 55 czy 40 metrach tylko jak ludzie pod tym samym dachem, z ta sama winda drzwiami i płytkami na podłodze.
Nie wylewajmy sobie pomyj - powiedzmy co jest zle ale w cywilizowany sposób. Zawsze to lepiej zadziała niż 'w dupie ktoś to ma'. Można kogoś zawstydzić w inteligentny sposob:)

Offline

 

#11 2013-08-06 18:47:50

milan85

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

co do szlabanu: mam kolegę który mieszka przy fabrycznej gdzie jest szlaban i w jego ocenie nie jest to dobre rozwiązanie. po pierwsze służby ratownicze nie mają dostępu. po drugie teraz to plac budowy i kto będzie otwierał bramę jak przyjedzie wielki sprzęt? - piloty udostępnimy zarządcy? pamiętajmy że docelowo jeszcze jeden budynek tu stanie. po trzecie: przyjazd śmieciarki z samego rama i trąbienie aby ktoś otworzył bramę... osoby z klatki b i c tego nie usłyszą lub od strony parku ale te osoby z klatki A już tak i może to być wnerwiające...


"Jeszcze Nigdy Tak Wielu, nie zawdzięczało Tak Wiele, Tak Nieliczny"

Offline

 

#12 2013-08-07 21:35:34

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Widać wielu to czyta, ale parkują dalej an miejscach gdzie przejść trudno. Zalogować sie nie chcą bo to w większości okoliczna wieś sie zjechała i pokupowali za kredyty i myslą ze panami swiata sa.

Offline

 

#13 2013-08-07 23:02:16

mieszkaniec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Może czasem dać na szybkę karniaka lub karteczkę za wycieraczkę czy mogliby parkować nie na przejściu - lepiej to brzmi niż obrażanie kogoś ze jest z wioski - czy ktoś tu ma jakiś kompleks czy co juz któryś raz to samo zdanie, bo ja pochodzę z wioski i nawet mam garaż a nie obrażam nikogo kto go nie ma. Umiaru życzę

Ostatnio edytowany przez mieszkaniec (2013-08-07 23:03:32)

Offline

 

#14 2013-08-07 23:15:13

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

obrażać, że ktoś nie ma garażu? jak kupowałem mieszkanie garaży już nie było (jest ich po prostu mało).

a ten zielony peugeot przed klatką B tak będzie stał na dwóch miejscach jeszcze długo...?

Offline

 

#15 2013-08-08 14:43:37

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Witam wszystkich.

Mam małą propozycję co do rewelacyjnego parkowania naszych sąsiadów.
Widać ze jest to już duży problem i będzie jeszcze większy jak się nic nie zrobi.  Dlatego też proponuję aby na forum utworzyć pojedynczy dedykowany temat i wrzucać tam zdjęcia. Wtedy tez zainteresowani (o ile tu zaglądną kiedyś) szybko skorygują swoje maniery związane z parkowaniem. Oczywiście nie możemy sobie pozwolić na upublicznianie numerów rejestracyjnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronika102mcm.pun.pl www.grupa2wspia.pun.pl www.wrestlinggame.pun.pl www.slaskiots.pun.pl www.rozowa.pun.pl