Nazwa forum

Opis forum


#31 2014-04-10 15:05:37

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

.... dajcie LUDZIOM  ZYC i cieszyc  sie  ZYCIEM i moze pierwszym w zyciu WLASNYM MIESZKANIEM:))))...

Też sie zgadzam ALE ....
Zauważyłem, że pretensje na forum zazwyczaj skierowane są do właścicieli KREDYTÓW nie właścicieli  mieszkań. Lokatorzy ci zachowują sie jak własciciele całej kamienicy a WŁASNE to maja jedynie kredyty na X lat a nie mieszkania. Mieszkania należą do banku !!!!

Offline

 

#32 2014-04-11 15:30:56

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

woźny napisał:

.... dajcie LUDZIOM  ZYC i cieszyc  sie  ZYCIEM i moze pierwszym w zyciu WLASNYM MIESZKANIEM:))))...

Też sie zgadzam ALE ....
Zauważyłem, że pretensje na forum zazwyczaj skierowane są do właścicieli KREDYTÓW nie właścicieli  mieszkań. Lokatorzy ci zachowują sie jak własciciele całej kamienicy a WŁASNE to maja jedynie kredyty na X lat a nie mieszkania. Mieszkania należą do banku !!!!

I tu się mylisz. Mieszkanie należy do kredytobiorcy. Jedynie zabezpieczeniem jego jest hipoteka. A co to jest hipoteka, to zapraszam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteka

Offline

 

#33 2014-04-13 10:27:34

 dachowiec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Zastanawiam się czy kolega woźny tak bardzo gardzi bankami i instrumentami finansowymi, czy najzwyczajniej w świecie ma żal do któregoś z nich, że go kiedyś/niedawno zrobił w jajo? Nie zmienia to faktu, że bank nie ma głosu na zebraniu wspólnoty.

Normalna, witamy w naszej moniuszkowej społeczności! Świat tylko w internecie jest taki "hejterski", na żywo sąsiedzi są w większości życzliwi. Życzę udanego mieszkania

Offline

 

#34 2014-04-13 11:40:39

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Woźny bardzo mi przykro że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i dzielisz ludzi na kredytobiorców i nie. Czy Ty masz jakieś kompleksy z tego powodu?

Offline

 

#35 2014-04-13 14:47:38

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

woźny napisał:

hejterski hehe skad takie słowa sie biora? . zaden bank mnie nie wyrolowal bo sie nie dalem tylko nieudacznicy zyciowi biora kredyty a takich tu wielu patrzac na ksiegi wieczyste. a ''normalnej'' tez zycze   udanego mieszkania

Trzymam kciuki za Ciebie, że kiedyś ktoś Tobie pomoże. Poziom wypowiedzi mistrzowski. Tak trzymaj.


Dodano: 14.04.2014.
Widzę woźny że swoje mądre wypowiedzi powoli zaczynasz kasować.

Ostatnio edytowany przez koniks (2014-04-14 13:13:58)

Offline

 

#36 2014-04-13 21:55:49

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

A czy to jakiś wstyd, ze ma się kredyt, bo zupełnie tej konwersacji nie rozumiem? Wstydem to jest wypominanie komuś ze ma w taki sposób jak to robisz "woźny" - nikt nie rodzi się bogaczem a jeśli juz to gratulujemy wszyscy a tym, ktorzy sie nie rodzą to pozwólmy by mogli spełniać swoje marzenia, cele i dążyli do bogactwa.
Przykro czytać Twoje wypowiedzi, bo świadczą o Tobie naprawdę fatalnie.
W dzisiejszych czasach każdy moze mieć kredyt nawet na zakup telefonu a Tobie nic do tego. Myślę ze jest mi z tym lepiej ze polowa bloku czy wiekszosc/mniejszosc go ma..co by bylo gdyby nie miała i tak samo sie sąsiedzi wypowiadali jak Ty "woźny"?!
trochę pokory i gratulujemy zakupu za gotówkę i tym ktorzy maja kredyty tez:)

Offline

 

#37 2014-04-14 13:03:26

 mała

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 24
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Marta nie gratuluj zakupu za gotówkę temu pajacowi, bo to może być i jego marzenie. Zazwyczaj dzieciaczki jak dostaną od rodziców lub w spadku po babci, cioci, itp. trochę kasy czy mieszkania to mają wrażenie że złapali Pana Boga za nogi i im palma odwala.

Zwróćcie uwagę na wcześniejsze posty tego pajaca (woźny), np.:

2013-08-07 temat: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?
Cyt.: „Widać wielu to czyta, ale parkują dalej an miejscach gdzie przejść trudno. Zalogować sie nie chcą bo to w większości okoliczna wieś sie zjechała i pokupowali za kredyty i myslą ze panami swiata sa.”

2013-08-08 temat: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?
Cyt.: masz garaz? a mieszkanie tez czy wlascicielem jeszcze jest i dlugo bedzie bank? pochodzic mozna ze wsi ale nie trzba byc wieśniakiem".


I wiele, wiele innych w takim tonie wypowiedzi. Chyba jednak ma poważny problem i kompleks.
Widać że przedszkola jeszcze porządnego nawet nie skończył i tak jak ktoś napisał wcześniej na jego temat, proponuję:
Cyt. „Daj spokój i nie dyskutuj z trolem. Karmiony rośnie, a jak nie będziesz karmił to sam zdechnie.”

Ostatnio edytowany przez mała (2014-04-14 13:10:19)

Offline

 

#38 2014-04-14 18:02:51

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

mała?: gotuj sie szmotruchu gotuj. Sam zarobiłem wystarczylo pracowac uuu boli cie jeszcze bardziej? idz splac swoje 400.


Pani Marto nie wypominam wszystkim tylko tym, którzy czują się jak panowie i władcy tejże wspólnoty.

Ostatnio edytowany przez woźny (2014-04-14 18:05:24)

Offline

 

#39 2014-04-14 19:39:27

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

woźny napisał:

mała?: gotuj sie szmotruchu gotuj. Sam zarobiłem wystarczylo pracowac uuu boli cie jeszcze bardziej? idz splac swoje 400.


Pani Marto nie wypominam wszystkim tylko tym, którzy czują się jak panowie i władcy tejże wspólnoty.

jednak proszę wypowiadaj się z jakimś szacunkiem tutaj na forum, bo nawet jak kogoś Twoja wypowiedz zdenerwuje to nikt nie wyzywa Cię od bylejakich sąsiadów.
Nie wiem czy niektorzy czuja sie panami czy nie - zależy od ludzia, jednakże zanim zaczniesz wypowiadać sie na temat tychże osób spójrz krytycznym okiem na swoje wypowiedzi bo ktoś uważać Ciebie moze za takiego ludzia o jakim Ty mówisz i jesteś w tym samym worku wymieszany.

Offline

 

#40 2014-04-23 11:58:12

joł

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Ja mogę tylko przeprosić za to, że nie przeproszę za Pani głupotę jeśli pani jest z mieszkania nr 19.
Proponuję zająć się pracą, balkonem, odrostami, sprzątaniem. Jest tyyyle rzeczy fajniejszych od
wrzucania komuś liścików do skrzynki.

Jednakże POZDRAWIAM

Offline

 

#41 2014-04-23 15:46:28

 mała

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 24
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

joł napisał:

Klatka B.
Piętro (cenzura)
(cenzura)
Mieszkanie nr (cenzura)
Ruda siksa.


Posłuchaj
(CENZURA)
Jeszcze jeden list
To się pobawimy,

oj będziesz tańczyć ja ci mówię:)


POZDRAWIAM BUZIACZKI,

PS. Ludzie, mówcie w oczy

Słuchaj joł. Co tak szalejesz na tym forum? Już zrobiliście porządek ze swoim pieskiem i wzięliście to do siebie? Strasznie coś was boli karteczka którą dostaliście do skrzynki. Zamiast się wziąć za siebie to obrażacie tutaj wszystkich na około.

Ostatnio edytowany przez mała (2014-04-23 15:48:19)

Offline

 

#42 2014-04-23 15:58:07

joł

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Nie sztuka nagryzmolić na papierze swoje wywody.
Sztuką jest zwrócić uwagę w oczy i się dogadać.

Piesek dzisiaj wraca do domku i będzie mocno szczekał
Z góry przepraszam


ALE TAKIE JEST ŻYCIE

Offline

 

#43 2014-04-23 18:16:19

jam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

a z ktorej strony tej piesek szczeka? od strony parku czy wejscia do klatek?

Ostatnio edytowany przez jam (2014-04-23 18:18:33)

Offline

 

#44 2014-04-23 20:59:56

drum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Jak się mieszka w bloku trzeba mieć na uwadze to że nie zawsze będzie idealna cisza. Mieszkamy we wspólnocie i jeden drugiego nie powinien ograniczac

Offline

 

#45 2014-04-23 21:23:50

AdministratorMoniuszki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 65
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

drum napisał:

Jak się mieszka w bloku trzeba mieć na uwadze to że nie zawsze będzie idealna cisza. Mieszkamy we wspólnocie i jeden drugiego nie powinien ograniczac

Dobre żarty się ciebie trzymają. Jak nie chcesz być cicho, to trzeba zamieszkać gdzieś indziej, a nie w bloku.


Joł, jeśli dobrze kojarzę, to pani spod 19 jest w ciąży (lub może nawet już urodziła), więc ta praca, balkon, odrosty i sprzątanie są raczej nietrafione... i nie na miejscu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.danji.pun.pl www.dobrzyniak.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.a300.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl