Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2014-05-07 12:00:00

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

baskazklatkib napisał:

Andy, padło określenie "Właściciel", a jak wiadomo formalnie właścicielem jest osoba widniejąca, a nie ktoś "lewy", więc jeśli kupił na mamę i ciotkę, to nie jest właścicielem żadnego. Co do możliwości sprawdzenia nie wypowiem się (...), jednak członkiem Zarządu, ani pracownikiem Zarządcy nie jestem. Jak się pracuje w grupie dochodzeniowo-śledczej, to ma się dostęp do takich danych.

Koniks, nie wiem co się burzysz, skoro nie podaję żadnych danych, a informacja, że "to samo nazwisko" nie ma na tych piętrach mieszkań nie jest żadnym ujawnianiem danych osobowych.

Ps: Trochę mnie zmartwiłeś, że każdy członek Zarządu ma dostęp do naszych danych, bo jestem na 100% przekonana, że jedna z osób korzysta z tych danych, aby sobie poplotkować- jak jest tutaj na forum, to raczej się domyśli o kim piszę...

Ja się nie burzę, ja tylko odpowiadam. Informuję jednak Ciebie że samo bezprawne posiadanie takowych danych jest juz problemem. Ktoś je udostępnił, bez zgody właścicieli mieszkań.

Tak jak pisałem zarząd wspólnoty jest w posiadaniu wykazu właścicieli. Nie podaję jednak że ma go każdy. Tego nie napisałem - sama niepotrzebnie to interpretujesz. Jest on tylko u mnie i ma służyć w nagłych i potrzebnych sytuacjach.

Na temat domysłów że ktoś z zarządu korzysta z tych danych i sobie plotkuje na forum, to powiem tylko że tyle że proszę być poważnym i bajki do poduchy....

Ostatnio edytowany przez koniks (2014-05-07 12:02:40)

Offline

 

#62 2014-05-07 12:08:00

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Koniks, nigdzie nie pisałam, że posiadam takowe dane, nie udostępniam i nie wykorzystuję ich także do żadnych celów. Mam dostęp, nie znaczy posiadam, bo w domu ich nie przechowuję, ale sobie sprawdziłam o kim piszesz i są w bloku mieszkania osób o tych samych nazwiskach rzeczywiście, ale nie zauważyłam, by było to na 4 i 3 w klatce B.

Bajki do poduchy? Jak ktoś stoi w kolejce w sklepie za kimś i mu obrabia przysłowiowy tyłek ,niezbyt dyskretnie zresztą, po czym mijając się na korytarzu opuszcza od tamtej pory wzrok, mając świadomość "fopa", to chyba nie jest to bajka. Zresztą nie nagrałam, dowodu nie mam, ale zainteresowana osoba przynajmniej troszkę wstydu się naje.

Ostatnio edytowany przez baskazklatkib (2014-05-07 12:13:09)

Offline

 

#63 2014-05-07 12:35:50

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

baskazklatkib napisał:

Koniks, nigdzie nie pisałam, że posiadam takowe dane, nie udostępniam i nie wykorzystuję ich także do żadnych celów. Mam dostęp, nie znaczy posiadam, bo w domu ich nie przechowuję, ale sobie sprawdziłam o kim piszesz i są w bloku mieszkania osób o tych samych nazwiskach rzeczywiście, ale nie zauważyłam, by było to na 4 i 3 w klatce B.

Bajki do poduchy? Jak ktoś stoi w kolejce w sklepie za kimś i mu obrabia przysłowiowy tyłek ,niezbyt dyskretnie zresztą, po czym mijając się na korytarzu opuszcza od tamtej pory wzrok, mając świadomość "fopa", to chyba nie jest to bajka. Zresztą nie nagrałam, dowodu nie mam, ale zainteresowana osoba przynajmniej troszkę wstydu się naje.

A powinnaś mieć dostęp? Chyba nie?

Czy ja o czymś nie wiem? O czym piszę?

To nie lepiej załatwiać to w realu niż tutaj?

Ostatnio edytowany przez koniks (2014-05-07 12:38:44)

Offline

 

#64 2014-05-07 12:51:28

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

1. Skoro pracuję z danymi Obywateli, to chyba mam do nich dostęp, no nie? (Jest wiele instytucji, które taki dostęp mają przecież)

2. Nie wiem, czy o czymś nie wiesz, ale skoro wskazałeś te dwa piętra, a nie ma takich samych nazwisk, to widocznie wiesz o osobie "dowodzącej" tymi mieszkaniami, a nie o Właścicielach- oczywiście różnicy mi to nie robi. Zobaczyłam i już, nie ma co się rozwodzić. Bardziej mnie interesował wątek, kto to taki używa tektów w stylu "ta ruda..." itp.

3. Co ja załatwię w realu? Ta osoba wie jakie "fopa" popełniła, a jeśli rzeczywiście nie (w co wątpie, skoro tak reaguje na mój widok), to oświeci ją teraz. W sumie napisałam to tutaj, bo myślałam, że ma dostęp do danych, skoro napisałeś, że Zarząd ma dostęp, a nie wiem czy chcę, aby taka osoba miała dostęp do moich danych, skoro lubi sobie pogadać w miejscach publicznych, to może w domu przy kawie ze znajomymi zechce wyciągnąć listę, wyjść na balkon opowiadać: to idzie ta z mieszkania tego, ma dwójkę dzieci, mieszka sama, pewnie rozwódka i jeździ tamtym samochodem....

Offline

 

#65 2014-09-01 11:46:45

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Grafitowa audi a3 FZG stoi przed smietnikiem przed klatka B - dziekujemy dzieki takiemu glupio bezmyslnemu wlascicielowi drugi raz smieciarka przyjechala dzis by wyrzucic smieci i chyba beda niewyrzucone....tak to oni tak trabili strasznie przed 12 godzina

Ostatnio edytowany przez Marta (2014-09-01 13:25:23)

Offline

 

#66 2014-09-07 14:18:37

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

Dziś przy śmietniku 16a awantura. Pani wynajmująca mieszkanie na 1. piętrze w klatce 18b kłóciła się z panem z klatki 16a, że ma prawo wrzucać śmieci, gdzie chce, ale najlepszy był finał tej acji, gdyż pani pdsumowała pana słowami: "kupił mieszkanie na kredyt i pana zgrywa", zapominając (chyba), że mieszka w mieszkankiu, które wynajmuje. Głupota ludzka nie zna granic.

Offline

 

#67 2014-09-10 14:59:15

drum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

i co Baśka jarasz się takimi sytuacjami ??

Offline

 

#68 2014-09-10 18:56:53

woźny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

drum napisał:

i co Baśka jarasz się takimi sytuacjami ??

ja się jaram


drum napisał:

Jak się mieszka w bloku trzeba mieć na uwadze to że nie zawsze będzie idealna cisza. Mieszkamy we wspólnocie i jeden drugiego nie powinien ograniczac

JAk mieszkasz wśród ludzi to uszanuj ich spokój.

Ostatnio edytowany przez woźny (2014-09-10 19:01:14)

Offline

 

#69 2014-09-10 23:25:22

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: Uciążliwi sąsiedzi.

drum napisał:

i co Baśka jarasz się takimi sytuacjami ??

Debilizm ludzi?- Zawsze!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.dobrzyniak.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.a300.pun.pl www.hogwartx.pun.pl