Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2013-09-25 15:58:54

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Kolejny raz samowolka, tak samo jak na parterze przykleili sobie metalowe numerki "5, 6, 7". Niedługo zacznie się wiercenie na korytarzu i wieszanie obrazków (taki sarkazm) i gwarancja na blok pójdzie się... Nie wiem kto mieszka na tym drugim piętrze i tej osoby może na forum nie być, więc proponuję koniks, abyś przykleił na tym piętrze kartkę, aby to wszystko ten ktoś posprzątał.

Offline

 

#47 2013-09-25 18:40:44

mieszkaniec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

raczej prosze sie przejść i od razu napisać numerki mieszkań w tych pomieszczeniach, których tyczą się karteczki (bo wejścia do takich pomieszczeń są a tam po 2/3 mieszkania) raczej nie zrobił to ktoś kogo nie obchodzi czy drzwi są otwarte czy zamkniete - bo zaraz będzie, że całe II piętro jest złe i beee.
Niestety nie wszyscy odpowiadają za jedna czy dwie osoby.
W naszym bloku, klatce, piętrze itd istnieje i będzie niestety samowolka, bo są "mądrzy" ludzie, którzy chcą być mądrzejsi od innych, bowiem wg nich to status świadczy o mądrości mam takie wrażenie. Wsiada się czasem do windy z sąsiadem i niekiedy tylko 'dzień dobry' padnie...

dla mnie to głupota, kogo obchodzi, że drzwi są otwarte czy zamkniete na drugim końcu korytarza?
Mi też czasem przeszkadza stukot Pani w obcasach rano albo popoludniu, która slychac pół minuty nawet nie. Mam wyjść i powiedziec zeby przechodziła koło mojego mieszkania na boso bo mnie wnerwia? Trzeba było kupić domek za miastem na wsi i odgrodzić sie aby muchy nie mogły latać, bo też by denerwowały, ale wybrało się inaczej więc trzeba żyć po sąsiedzku i nikomu nie "zaglądać" na balkon.

Offline

 

#48 2013-09-25 21:10:04

KrÓlowaWłasnejBajki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

To, że na parterze w B dokleili sobie 5,6,7 oceniam to zarówno na plus jak i na minus. Teraz jak się wchodzi do klatki to jest przynajmniej jasność jakie mieszkanie i gdzie, jakoś widać mogli się zorganizować a to, że zrobili sobie to ot tak, to faktycznie ...bez sensu bo teraz co piętro, co klatka będą inaczej wyglądające numerki. Zawsze mogą się one odkleić (to do baskizklatkib)
Brak tych oznakowań powieszonych przez wykonawcę to kolejna rzecz, której nie mogę pojąć. (!?)
Jeżeli chodzi o zamknięcie piwnic, to byłabym za tym, aby ominąć te całe procedury ze wszystkimi mieszkańcami jak radzi baskazklatkib i zająć się tym jak najszybciej bo są kradzieże, smród moczu jest nadal odczuwalny, ... chociaż nie mam pewności czy tutaj leży wina tylko po stronie "szwendaczy" czy też robotników, którzy ok, naprawiają garaże, piwnice, i dlatego mają wymówkę, że tu są, a wchodzą często, ale czy faktycznie idą do toi toi za potrzebą za każdym razem? Wątpię.
Pomysł z karteczkami świetny, szkoda tylko, że tak h... wykonany. Może nie chodziło mu/jej o hałas tylko np. o smród. "Mili" sąsiedzi wystawią worek za drzwi i czekają Bóg wie na co. ZGKiM wchodzi też do klatek? A może chodziło tylko o względy estetyczne, lub ktoś ma fobie otwartych drzwi.
Szkoda tylko, że ludzie nie szanują drzwi, ścian, które są poobijane, obdrapane, na niektórych to są nawet dziury jak od kul... Niektóre klatki nie wyglądają tak po kilku latach

Offline

 

#49 2013-09-26 12:05:08

koniks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

KrÓlowaWłasnejBajki napisał:

Jeżeli chodzi o zamknięcie piwnic, to byłabym za tym, aby ominąć te całe procedury ze wszystkimi mieszkańcami jak radzi baskazklatkib i zająć się tym jak najszybciej bo są kradzieże, smród moczu jest nadal odczuwalny, ... chociaż nie mam pewności czy tutaj leży wina tylko po stronie "szwendaczy" czy też robotników, którzy ok, naprawiają garaże, piwnice, i dlatego mają wymówkę, że tu są, a wchodzą często, ale czy faktycznie idą do toi toi za potrzebą za każdym razem? Wątpię.

Proszę o opinię tutaj i ruszamy z tematem: http://www.moniuszki18abc.pun.pl/viewto … d=115#p115

Offline

 

#50 2014-07-21 22:00:17

baskazklatkib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 77
Punktów :   

Re: A czego nie należy robić w obrębie wspólnoty?

Czy Zarząd może upomnieć jakąś karteczką (np. na drzwiach przy skrzynkach na listy) mieszkańców (szczególnie klatki B), aby nie nosili śmieci do kontenerów przeznaczonych dla bloku 16? Pomijam tutaj względy etyczne, ale rzucanie tam śmieci powoduje, że kontenery są przepełnione i przy najmniejszym wietrze zaczynają latać chociażby plastikowe butelki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tziz.pun.pl www.wrestlinggame.pun.pl www.slaskiots.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.mechatronika102mcm.pun.pl